E2-juniorit (-10)

HARJOITUKSET:maanantaiklo 19:00-20:00Haagan peruskoulu (vapaaehtoinen)
 keskiviikkoklo 18:00-19:00Varma Tennisklubi
 lauantaiklo 16:30-18:00Stadin ammattiopisto, Ilkantie
 sunnuntaiklo 14:00-15:00Maunulan liikuntahalli
    
VALMENTAJA:Vili Vanhala044-382 6950vili.vanhala(at)outlook.com

 

Pakilan Visan vuonna 2017 perustettu 2010-syntyneiden joukkue osallistuu kaudella 2020-21 SSBL:n E2-junioreiden kilpasarjaan ja muutamiin turnauksiin.

Tällä hetkellä joukkue on täynnä.

Salibandyjaoston periaatteiden mukaisesti joukkueen kausimaksut kattavat vain joukkueen oman toiminnan. Pelaajamäärästä riippuen, toimintamaksut tulevat olemaan vain n. 45-50€ kuukaudessa, sisältäen lisenssit, vakuutukset ja seuran jäsenmaksun. 

SSBL, E2-pojat, ylempi haastajasarja, lohko C
 

 aikaklopaikkaottelutulos
su15.12.201914:00AC Ruskeasuo, kenttä 2PakVi Valkoinen - Oilers Blueflash3-5
su15.12.201919:00AC Ruskeasuo, kenttä 2Indians Black - PakVi Valkoinen19-9
      
su12.01.202014.00TennariPakVi Valkoinen - LoSB White3-6
su12.01.202017.00TennariRangers Kotkat - PakVi Valkoinen10-3
      
la25.01.202013.00Masala, kenttä 2PakVi Valkoinen - Tiikerit Mustat4-12
la25.01.202016.00Masala, kenttä 2Oilers Blueflash - PakVi Valkoinen10-4
      
la08.02.202011.00Tiger Sport, kenttä 1PakVi Valkoinen - Indians Black7-11
la08.02.202013.00Tiger Sport, kenttä 1LoSB White - PakVi Valkoinen11-6
      
la07.03.202009:00Masala, kenttä 2PakVi Valkoinen - Rangers Kotkat 
la07.03.202012:00Masala, kenttä 2Tiikerit Mustat - PakVi Valkoinen 
      
su22.03.202010:00Esport Areena, kenttä 3PakVi Valkoinen - Oilers Blueflash 
su22.03.202013.00Esport Areena, kenttä 3Indians Black - PakVi Valkoinen 
su22.03.202016.00Esport Areena, kenttä 3PakVi Valkoinen - LoSB White 
      
su05.04.202009:00Tiger Sport, kenttä 1PakVi Valkoinen - Tiikerit Mustat 
su05.04.202012:00Tiger Sport, kenttä 1Rangers Kotkat - PakVi Valkoinen 

 

sarjatilanne (8.2.) ovthtmpmp
LoSB White870164-4214
Rangers Kotkat870184-3914
Indians Black850379-5210
Oilers Blueflash830536-696
Tiikerit Sininen820653-694
PakVi Valkoinen800839-840

 

SSBL, E2-pojat, ylempi haastajasarja, lohko 5
 

 aikaklopaikkaottelutulos
la12.10.201914.00AC Ruskeasuo, kenttä 1Tiikerit Sininen - PakVi Valkoinen10-3
la12.10.201917.00AC Ruskeasuo, kenttä 1PakVi Valkoinen - M-Team Sininen7-2
      
su27.10.201916.00Tiger Sport, kenttä 1MäNMKY - PakVi Valkoinen5-1
su27.10.201918.00Tiger Sport, kenttä 1PakVi Valkoinen - Oilers Bluemagic13-7
      
su10.11.201910.00KlondykeBlackbirds Musta - PakVi Valkoinen5-7
su10.11.201913.00KlondykePakVi Valkoinen - Tiikerit Sininen5-9
      
la23.11.201911.00Riihenmäen kouluM-Team Sininen - PakVi Valkoinen6-12
la23.11.201914.00Riihenmäen kouluPakVi Valkoinen - MäNMKY4-3
      
su01.12.201912.00Esport Areena, kenttä 8Oilers Bluemagic - PakVi Valkoinen4-10
su01.12.201915.00Esport Areena, kenttä 8PakVi Valkoinen - Blackbirds Musta3-10

 

lopullinen sarjatilanne ovthtmpmp
MäNMKY1081191-3317
Tiikerit Sininen10802110-4116
PakVi Valkoinen1060465-6112
Blackbirds Musta1031659-597
M-Team Sininen1020863-1074
Oilers Bluemagic1020838-1154

 

SSBL, F1-pojat, kilpasarja
 

 aikaklopaikkaottelutulos
su13.10.201909:45Sipoo AreenaIndians Black - PakVi3-4
su13.10.201910:45Sipoo AreenaPakVi - ÅIF Sininen2-10
su13.10.201912:30Sipoo AreenaEräViikingit Sininen - PakVi2-3
      
la02.11.201912.00AC Hakaniemi, kenttä 2PakVi - PSS Karhut4-9
la02.11.201914.00AC Hakaniemi, kenttä 2M-Team - PakVi4-2
      
su17.11.201912:45AC Ruskeasuo, kenttä 2Blackbirds Musta - PakVi 11-4
su17.11.201913:45AC Ruskeasuo, kenttä 2PakVi - EräViikingit Pohjoinen6-4
su17.11.201915:30AC Ruskeasuo, kenttä 2Loviisan Tor Yellow - PakVi2-5
      
la30.11.201912:00AC Ruskeasuo, kenttä 2PakVi - EräViikingit Pohjoinen5-6
la30.11.201913:45AC Ruskeasuo, kenttä 2Oilers Bluedragons - PakVi 5-6
la30.11.201916:15AC Ruskeasuo, kenttä 2PakVi - M-Team2-7
      
su19.01.202010:00KlondykeBlackbirds Musta - PakVi8-1
su19.01.202012:30KlondykePakVi - AC HaKi Red4-8
su19.01.202013:30KlondykePakVi - ÅIF Sininen4-2
      
su02.02.202012:45AC Ruskeasuo, kenttä 3PakVi - Blackbirds Punainen4-4
su02.02.202014:30AC Ruskeasuo, kenttä 3Oilers Bluehurricanes - PakVi5-16
su02.02.202016:15AC Ruskeasuo, kenttä 3M-Team - PakVi6-3
      
la29.02.202014:00AC Ruskeasuo, kenttä 3PakVi - Blackbirds Musta3-10
la29.02.202015:45AC Ruskeasuo, kenttä 3ÅIF Sininen - PakVi5-5
la29.02.202018:15AC Ruskeasuo, kenttä 3PakVi - Oilers Bluehurricanes5-6
      
la14.03.202010:45AC Myllypuro, kenttä 5PakVi - PSS Karhut 
la14.03.202012:30AC Myllypuro, kenttä 5Blackbirds Punainen - PakVi 
la14.03.202014:15AC Myllypuro, kenttä 5Oilers Bluedragons - PakVi 
      
su29.03.202015:00Esport Areena, kenttä 3Oilers Bluedragons - PakVi 
su29.03.202016:00Esport Areena, kenttä 3PakVi - Blackbirds Musta 
      

 

 

Tupla Cup, F1-pojat, kilpasarja

 aikaklopaikkaottelutulos
la21.09.201914:25AC Ruskeasuo, kenttä 4M-Team Punainen - PakVi Valkoinen6-8
la21.09.201915:05AC Ruskeasuo, kenttä 4PakVi Vihreä - PSS Hait3-5
la21.09.201916:25AC Ruskeasuo, kenttä 2PakVi Valkoinen - EräViikingit Pohjoinen6-2
la21.09.201916:25AC Ruskeasuo, kenttä 4M-Team Sininen - PakVi Vihreä6-2
la21.09.201917:50AC Ruskeasuo, kenttä 5PakVi Valkoinen - ÅIF Sininen1-4

 

Lohko Aovthtmpmp
ÅIFSininen330017-46
PakVi Valkoinen320115-124
M-Team Punainen310214-192
EräViikingit Pohjoinen30038-190

 

Lohko Bovthtmpmp
PSS Hait22009-54
M-Team Sininen21018-62
PakVi Vihreä20025-110

 

 

 aikaklopaikkaottelutulos 
su22.09.201910:35AC Ruskeasuo, kenttä 2PSS Hait - PakVi Valkoinen8-2välierä
su22.09.201912:45AC Ruskeasuo, kenttä 2M-Team Sininen - PakVi Valkoinen2-5pronssiottelu
       
su22.09.201910:35AC Ruskeasuo, kenttä 3EräViikingit Pohjoinen - PakVi Vihreä6-0sijoitussarja
su22.09.201914:00AC Ruskeasuo, kenttä 3PakVi Vihreä - M-Team Punainen6-2sijoitussarja

 

Sijat 5-7.ovthtmpmp
EräViikingit Pohjoinen220011-34
PakVi Vihreä21016-82
M-Team Sininen20025-110

 

 

Joukkuetta tukemassa